**** NATUURLOPEN A.V. DE WIELINGEN ****

                                  2021/2022
  750 m
Jongens tm 12                           LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Bent Du Puy        Ijzendijke       100                           100

  750 m
Meisjes tm 12                           LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Nienke Loof        Terneuzen        100                           100

 1500 m
Jongens tm 12                           LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Pepijn Loof        Terneuzen        100                           100
2   Jelle Goethals     Schoondijke       99                            99
3   Neo Putter         Biervliet         98                            98

 1500 m
Meisjes tm 12                           LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Alexia De Putter   Biervliet        100                           100
2   Lynn De Putter     Biervliet         99                            99

 2500 m
Mannen 50+                              LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Marc Lauwers       Grimbergen       100                           100
2   Jan Piet Flikweert Oostburg          99                            99
3   Koen Vd Sompele    Knokke            98                            98

 2500 m
Mannen tm 49                            LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Marnix Scheele     Oostburg         100                           100
2   Kris Derveaux      Oostende          99                            99
3   Edwin Dekker       Oostburg          98                            98
4   Roderick V Doesela Oostburg          97                            97

 2500 m
Vrouwen 50+                             LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Mary Wiltink       Bilthoven        100                           100

 4300 m
Mannen 50+                              LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Eddy Bonne         Maria-Alter      100                           100
2   Peter Slits        Sluis             99                            99
3   Peter V Waes       Aardenburg        98                            98
4   Alex Fenijn        Philippine        97                            97
5   Johan Huigh        Schoondijke       96                            96
6   Kurt De Muyt       Damme             95                            95
7   Eric V Nevel       Koolkerke         94                            94
8   Leo Dekker         Zuidzande         93                            93
9   Toni Luteijn       Retrancement      92                            92
10  Michel Meijer      Cadzand           91                            91
11  Ronny Savels       Westkappelle      90                            90
12  Jacky Dooms        Sluikil           89                            89
13  Rik V Schuur       Eindhoven         88                            88

 4300 m
Mannen tm 49                            LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Matti Buijsse      Assenede         100                           100
2   Job Herwegh        Schoondijke       99                            99
3   Marco Moerland     Oostburg          98                            98
4   Mike Jansen        Breskens          97                            97
5   Arjen Luteijn      Oostburg          96                            96
6   Wim Vd Veire       Stjan In Eromo    95                            95
7   Stefaan De Wolf    Aardenburg        94                            94
8   Vincent Keijmel    Schoondijke       93                            93

 4300 m
Vrouwen 50+                             LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Frederique Burkin  Cadzand          100                           100
2   Jorien De Boidin D Oostburg          99                            99
3   Katrien Vervarcke  Oostkerke Damme   98                            98
4   Anne-Mie Depreiter Moerkerke         97                            97

 4300 m
Vrouwen tm 49                           LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Mirjam Keijmel     Schoondijke      100                           100
2   Linda Vermeulen    Schoondijke       99                            99
3   Sonja Fijnaut      Breskens          98                            98
4   Dorien Vasseur     Oostburg          97                            97
5   Wendy Vd Velde     Hoofdplaat        96                            96
6   Marjolein De Jonge Breskens          95                            95
7   Pauline Scheele    Oostburg          94                            94
8   Lou De Feijter     Groede            93                            93

 9700 m
Mannen 50+                              LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Eric Cappon        Zuidzande        100                           100
2   Marco Riemens      Watervliet        99                            99
3   Simon De Feijter   Breskens          98                            98
4   Walther Murre      Zaamslag          97                            97
5   Gino Dhanis        Sint Jansteen     96                            96
6   Luc Quintens       Hoeke Damme       95                            95
7   Conrad De Ridder   Philippine        94                            94
8   Johnny Dooms       Terneuzen         93                            93

 9700 m
Mannen tm 49                            LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Jan Riemens        Ijzendijke       100                           100
2   Angelo Van Nevel   Zedelgem          99                            99
3   Bart Bleyaert      Knesselare        98                            98
4   Marnix Vd Brande   Terneuzen         97                            97
5   Bavo Sierens       Sint Laureins     96                            96
6   Marco De Feijter   Schoondijke       95                            95
7   Tijs Schol         Aardenburg        94                            94
8   Simon De Clerck    Nieuwvliet        93                            93
9   Bram Goethals      Schoondijke       92                            92
10  Tom Du Puy         Ijzendijke        91                            91
11  Erik Loof          Terneuzen         90                            90
12  Mark Dhuyvetter    Biervliet         89                            89
13  Paz Boekhout       Sint Kruis        88                            88
14  Bart Herrebout     Breskens          87                            87
15  Michel Fieret      Terneuzen         86                            86
16  Jack Fijnaut       Breskens          85                            85
17  Jurgen Willemsen   Schoondijke       84                            84
18  Rik Oosterling     Breskens          83                            83
19  Ronnie Koster      Schoondijke       82                            82
20  Dennis Monbaliu    Sluis             81                            81

 9700 m
Vrouwen 50+                             LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Diana Valk         Oostburg         100                           100
2   Janet Heij         Oostburg          99                            99

 9700 m
Vrouwen tm 49                           LOOP nr
                       Woonplaats        1    2    3    4    5    6   TOTAAL
--- ------------------ ---------------  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ------
1   Esmee Verstraete   Aardenburg       100                           100
2   Katrijn Cuypers    Sint Laureins     99                            99
3   Carla Versprille   Breskens          98                            98

Aantal deelnemers loop 1:   81


In totaal hebben tot nu toe 81 personen aan deze serie NATUURLOPEN deelgenomen.

          Om voor een prijs in het eindklassement in aanmerking te
          komen moet U minimaal 3 keer meedoen op dezelfde afstand.
          Op de afstanden 750 m en de 1500 m krijgen alle deelnemers
          een herinnering, op alle andere afstanden krijgt alleen de
          winnaar een herinnering.



                    PROGRAMING BY JL.SOFT. NIEUWVLIET
                             0117-371237

                    ATLETIEK   NIEUWS  UITSLAGEN enz