Competitie Natuurlopen 2022-23
Rang Naam Geb.jaar Woonplaats Land Cat. 1e Natuurloop 2e Natuurloop 3e Natuurloop 4e Natuurloop Totaal
Jeugd tm 8jr 750m
Meisjes 750m
1 Annemone Buysse 2016 Assenede BEL M-750 100 100
Jongens 750m
1 Marius Buysse 2013 Assenede BEL J-750 100 100
Jeugd tm 12jr 1500m
Meisjes 1500m
1 Roos de Prest 2011 Oedelem BEL M-1.5 100 100
2 Miet de Prest 2013 Oedelem BEL M-1.5 99 99
3 Alexia de Putter 2012 Biervliet NED M-1.5 98 98
Jongens 1500m
1 Jonas Rabout 2013 Aardenburg NED J-1.5 100 100
2 Jaimey de Lijser 2013 Ijzendijke NED J-1.5 99 99
3 Finn Dekker 2012 Waterlandkerkje NED J-1.5 98 98
4 Bruno de Prest 2010 Oedelem BEL J-1.5 97 97
5 Neo de Putter 2010 Biervliet NED J-1.5 96 96
trimloop tm 49jr 2500m
Dames -49
1 Daisy van de Velde 1990 Oostburg NED D-49K 100 100
Dames 50+
1 Jorien Boidin de Die 1959 Oostburg NED D50+K 100 100
Heren -49
1 Kris Derveaux 1976 Oostende BEL H-49K 100 100
2 Edwin Dekker 2008 Oostburg NED H-49K 99 99
Heren 50+
1 Jan-piet Flikweert 1962 Oostburg NED H50+K 100 100
trimloop tm 49jr 4300m
Dames -49
1 Esmee Verstraete 1993 Aardenburg NED D-49K 100 100
2 Linda Vermeulen 1981 Schoondijke NED D-49K 99 99
3 Laura Hermans 1996 Oostburg NED D-49K 98 98
4 Wendy de Gardeijn 1978 Zuidzande NED D-49K 97 97
5 Dorien Vasseur 1987 Oostburg NED D-49K 96 96
6 Corinne Maertens 1979 Hoofdplaat NED D-49K 95 95
7 Lisa den Dekker 1999 Nieuwvliet NED D-49K 94 94
8 Naomi Maas 1997 Groede NED D-49K 93 93
Dames 50+
1 Diana Kolmeijer 1969 Oostburg NED D50+K 100 100
2 Inge Quataert 1964 Aardenburg NED D50+K 99 99
3 Anne-Mie Depreitere 1968 Moerkerke BEL D50+K 98 98
4 Katrien Vervarcke 1970 Oostkerke damme BEL D50+K 97 97
5 Karin den Dekker 1972 Terneuzen NED D50+K 96 96
6 Ann Van Samang 1970 Brugge BEL D50+K 95 95
7 Carla Zegers 1968 Koewacht NED D50+K 94 94
Heren -49
1 Angelo Van Nevel 1990 Zedelgem BEL H-49K 100 100
2 Matti Buysse 1983 Stekene BEL H-49K 99 99
3 Amor Maertens 1978 Hoofdplaat NED H-49K 98 98
4 Carlo Fieret 1997 Nieuwvliet NED H-49K 97 97
5 Brent Dobbelaar 1999 Oostburg NED H-49K 96 96
6 Stefaan de wolf 1982 Aardenburg NED H-49K 95 95
7 Kevin Lantsoght 1996 Knokke Heist BEL H-49K 94 94
8 Jelle Goethals 2010 Schoondijke NED H-49K 93 93
9 Norbert Willemsen 1978 Schoondijke NED H-49K 92 92
Heren 50+
1 Menno den Dekker 1971 Terneuzen NED H50+K 100 100
2 Peter van Waes 1962 Aardenburg NED H50+K 99 99
3 Rini Fenijn 1963 Nieuwvliet NED H50+K 98 98
4 Johan Huigh 1961 Schoondijke NED H50+K 97 97
5 Jacques Zaman 1961 Terneuzen NED H50+K 96 96
6 Jan Ducaat 1963 Groede NED H50+K 95 95
7 Leo Dekker 1968 Zuidzande NED H50+K 94 94
8 Michel de Meijer 1959 Cadzand NED H50+K 93 93
trimloop tm 49jr 9700m
Dames -49
1 Marieke Mullaert 1986 IJzendijke NED D-49K 100 100
2 Carla Versprille 1984 Breskens NED D-49K 99 99
3 Ellen van Leuven 1994 Retranchement NED D-49K 98 98
Dames 50+
1 Frédérique Burkin 1969 Breskens NED D50+K 100 100
Heren -49
1 Steven De Muyt 1987 Lembeke BEL H-49K 100 100
2 Dieter Staelens 1983 Oedelem BEL H-49K 99 99
3 Jimmy de Lijser 1986 IJzendijke NED H-49K 98 98
4 Tom du Puy 1983 IJzendijke NED H-49K 97 97
5 Tijs Schol 1983 Aardenburg NED H-49K 96 96
6 Marijn Cammaert 2000 Oostburg NED H-49K 95 95
7 Mark Dhuyvetter 1982 Biervliet NED H-49K 94 94
8 Mike Jansen 1991 Oostburg NED H-49K 93 93
9 Pieter Claeijs 1995 Aardenburg NED H-49K 92 92
10 Johan de Feijter 1973 Oostburg NED H-49K 91 91
11 Bram Goethals 1981 Schoondijke NED H-49K 90 90
12 Pieter-Jan Landerwyn 1990 Oostburg NED H-49K 89 89
13 Werner Hovius 1973 Voorthuizen NED H-49K 88 88
14 Jürjen Willemsen 1976 Groede NED H-49K 87 87
15 Nico Bron 1979 Zuidzande NED H-49K 86 86
Heren 50+
1 Erik Cappon 1966 Breskens NED H50+K 100 100
2 Yves Depoorter 1968 Knokke BEL H50+K 99 99
3 Edwin de La Ruelle 1967 Koewacht NED H50+K 98 98
4 Pieter Pladdet 1968 Terneuzen NED H50+K 97 97
5 Jaap van der Veen 1967 Terneuzen NED H50+K 96 96
6 Peter Slits 1967 Sluis NED H50+K 95 95
7 Simon de Feijter 1964 Breskens NED H50+K 94 94
8 Berthold Ponsteen 1970 Oostburg NED H50+K 93 93
9 Alex Fenijn 1967 Philippine NED H50+K 92 92
10 Francois van de Broecke 1968 Breskens NED H50+K 91 91
11 Luc Quintens 1958 Damme (Hoeke) BEL H50+K 90 90
12 Ivan Verbeke 1958 Sint-Laureins NED H50+K 89 89
13 Johnny Dooms 1953 Terneuzen NED H50+K 88 88
Aantal ingeschreven deelnemers: 79