2e Sinkegroep zomerloop Aardenburg
9 juli 2024 (E. van de Veire)
1e Sinkegroep zomerloop IJzendijke
2 juli 2024 (Edwin de Jaeger)
1e Sinkegroep zomerloop IJzendijke
2 juli 2024 (Wilfried van Weijnsbergen)
Levro Paasloop Breskens
1 april 2024 (E. van de Veire)
4e Regiobank natuurloop De Zeemeeuw
10 maart 2024 (E. van de Veire)
3e Regiobank natuurloop Strandruig
25 februari 2024 (E. van de Veire)
2e Regiobank natuurloop Erasmusbos
31 december 2023 (E. van de Veire)
Mabelis Jules Unlimited
17 december 2023 (E. van de Veire)
1e Regiobank natuurloop Cadzand-Bad
19 november 2023 (Edwin de Jaeger)
1e Regiobank natuurloop Cadzand-Bad
19 november 2023 (E. van de Veire)
Regiobank Dwars door de Zwingeul
3 september 2023 (E. van de Veire)
7e Sinkegroep zomerloop Zuidzande
22 augustus 2023 (E. van de Veire)
6e Sinkegroep zomerloop Cadzand-Bad
15 augustus 2023 (E. van de Veire)
5e Sinkegroep zomerloop Groede
8 augustus 2023 (E. van de Veire)
4e Sinkegroep zomerloop Retranchement
1 augustus 2023 (E. van de Veire)
3e Sinkegroep zomerloop Nieuwvliet
25 juli 2023 (E. van de Veire)
2e Sinkegroep zomerloop Sint Kruis
18 juli 2023 (E. van de Veire)
1e Sinkegroep zomerloop IJzendijke
11 juli 2023 (E. van de Veire)
Levro Paasloop Breskens
10 april 2023 (E. van de Veire)
4e Regiobank natuurloop De Zeemeeuw
12 maart 2023 (E. van de Veire)
3e Regiobank natuurloop Strand Ruig
26 februari 2023 (E. van de Veire)
2e Regiobank natuurloop Erasmusbos
31 december 2022 (E. van de Veire)
Mabelis Jules Unlimited 11 december 2022 (E. van de Veire)
1e Regiobank natuurloop Cadzand-Bad
20 november 2022 (E. van de Veire)
7e Sinkegroep zomerloop Zuidzande
23 augustus 2022 (Marc van der Male)
7e Sinkegroep zomerloop Zuidzande
23 augustus 2022 (E. van de Veire)
6e Sinkegroep zomerloop Cadzand-Bad
16 augustus 2022 (Marc van der Male)
6e Sinkegroep zomerloop Cadzand-Bad
16 augustus 2022 (E. van de Veire)
5e Sinkegroep zomerloop Groede
9 augustus 2022 (Marc van der Male)
5e Sinkegroep zomerloop Groede
9 augustus 2022 (E. van de Veire)
4e Sinkegroep zomerloop Retranchement
2 augustus 2022 (Marc van der Male)
1e Sinkegroep zomerloop IJzendijke (deel 1)
12 juli 2022 (Gino Dhanis)
1e Sinkegroep zomerloop IJzendijke (deel 2)
12 juli 2022 (Gino Dhanis)
1e Sinkegroep zomerloop IJzendijke (kidsrun)
12 juli 2022 (Gino Dhanis)
Levro Paasloop
18 april 2022 (E. van de Veire)
Natuurloop de Zeemeeuw
13 maart 2022 (E. van de Veire)
Natuurloop Strand Ruig
27 februari 2022 (E. van de Veire)
Jules Unlimited Strandloop
5 december 2021 (E. van de Veire)
Natuurloop de Zeeumeeuw
14 november 2021 (E. van de Veire)
Dwars door de Zwingeul
10 oktober 2021 (E. van de Veire)
6e Sinkegroep zomerloop Zuidzande
24 augustus 2021 (E. van de Veire)
5e Sinkegroep zomerloop Cadzand-Bad
17 augustus 2021 (E. van de Veire)
4e Sinkegroep zomerloop Groede
10 augustus 2021 (E. van de Veire)
3e Sinkegroep zomerloop Retranchement
3 augustus 2021 (E. van de Veire)
2e Sinkegroep zomerloop Nieuwvliet
27 juli 2021 (E. van de Veire)
1e Sinkegroep zomerloop Sint Kruis
20 juli 2021 (Frans van Pagee)
Dwars door de Zwingeul
20 september 2020 (E. van de Veire)
Natuurloop Cadzand-Bad
9 maart 2020 (E. van de Veire)
Natuurloop Moio Beach
23 februari 2020 (E. van de Veire)
Sylvestercross 2019 Organisatie
31 december 2019 (E. van de Veire)
Sylvestercross 2019 Jeugd
31 december 2019 (E. van de Veire)
Sylvestercross 2019 1e doorkomst
31 december 2019 (E. van de Veire)
Sylvestercross 2019 2e Doorkomst
31 december 2019 (E. van de Veire)
Sylvestercross 2019 3e & 4e Doorkomst
31 december 2019 (E. van de Veire)
Jules Unlimited Strandloop
1 december 2019 (E. van de Veire)