full screen background image
Online clubkleding bestellen 13-07-2017
Koole Sport heeft een speciale pagina ingericht waar onze leden clubkleding k..

Lees meer >


Bekijk het nieuws >


33e Elderschanscross Aardenburg
24-11-2018
12.30 uur Meisjes/Jongens Pup C (ook mini)        &n..

Lees meer >

Jules Unlimited Strandloop
09-12-2018
Starttijd: 10:30 Afstanden: 5 - 10 en 19 km Inschrijving: Beachhouse 25, Wale..

Lees meer >

2e VAC engineering Sylversterloop
31-12-2018
Starttijd: 14:30 (jeugd 14:15) Afstanden: 2,2 - 5 en 10 km Jeugdafstanden: 75..

Lees meer >

3e VAC engineering Natuurloop
24-02-2019
Starttijd: 10:30 (jeugd 10:15) Afstanden: 2,2 - 5 en 10 km Jeugdafstanden: 75..

Lees meer >

4e VAC engineering Natuurloop
10-03-2019
Starttijd: 10:30 (jeugd 10:15) Afstanden: 2,2 - 5 en 10 km Jeugdafstanden: 75..

Lees meer >


Bekijk de kalender >


Trainers

Daniël Dankaert
Mars 73
4501 HJ Oostburg
06-31082789
daniel@sidewalkevents.nl

Peter van Erp
Eenhoornplantsoen 9
4501 CL Oostburg
06-31689752
vanerp.peter@gmail.com

Geeske Hamelink
Parklaan 9
4511 AW Breskens
06-10942500
geeskeh@hotmail.com

Suzan Hoek
Oude Kerkstraat 14
4501 AD Oostburg
0117-455635
suzan.hoek@zeelandnet.nl

Rudie Hogervorst
Peurssenstraat 16
4527 BL Aardenburg
06-51247689
r.hogervorst@zeelandnet.nl

Edwin Huigh
Neptunes 16
4501 HK Oostburg
06-40029608
edwinhuigh254@hotmail.com

Sjaak Luteijn
Schorpioen 34
4501 HB Oostburg
0117-455407 / 06-20138239
sjaak.luteijn@kpnmail.nl

Patrick van Quekelberghe
Reinaartstraat 19
4527 CA Aardenburg
0117-492345
pquekel@zeelandnet.nl

Daisy van de Velde
Noordwal 24
4501 JV Oostburg
0117-455353
daisy_vd_velde@hotmail.com

Wendy van de Velde
Eurostraat 9
4513 AS Hoofdplaat
06-46458918
wendy93@zeelandnet.nl

Lennart Verheul
Frederik Hendrikstraat 7
4501 KG Oostburg
06-29001337
lithium2005@gmail.com
 


 



Hoofdsponsor Winterlopen:

Hoofdsponsor Halve Marathon:

Hoofdsponsor Zomerlopen:

Sub-/Haaientandsponsors
Halve Marathon:

  

 

 

 

 

 



Social media
Tweets: