full screen background image
Privacy policy 18-05-2018
Ook A.V. de Wielingen moet voldoen aan de nieuwe wetgeving m.b.t. de privacy...

Lees meer >

Mooie resultaten op het Z.K. pupillen 12-05-2018
A.V. de Wielingen reisde met 3 deelnemers af naar het Z.K. pupillen in Terneu..

Lees meer >

Online clubkleding bestellen 13-07-2017
Koole Sport heeft een speciale pagina ingericht waar onze leden clubkleding k..

Lees meer >


Bekijk het nieuws >


Zeeuws kampioenschap
23-06-2018
Zeeuw kampioenschap op de baan te Oostburg Senioren + Masters, Junioren A,B,C en D ..

Lees meer >


Bekijk de kalender >


Bestuur

Bestuursleden:

Voorzitter

Frédérique Versluys
Kamerikstraat 13
4505 AL  Zuidzande
06 52335365
frederiqueburkin@hotmail.com

Vice-Voorzitter

Marc van Vlierberghe
Poolster 61
4501 GP  Oostburg
0117-451855
runningmarc@hotmail.com

Secretaris

Evelien Daelman
Stuerboutstraat  26
4508 AD Waterlandkerkje
0117-454299
edaelman@zeelandnet.nl
secretaris@avdewielingen.nl

Penningmeester

Nico Verheul
Steenbok 8
4501 GS Oostburg
0117-452320 / gsm: 06 22906842
penningmeester@avdewielingen.nl

Algemene bestuursleden:

Maarten Schilders
Koninginnestraat 34
4515 CK IJzendijke
0117-301460
maarten.schilders@kpnmail.nl

George Schanck
Oudestad 9
4501 JA Oostburg
06-13670757
gschanck@zeelandnet.nl

Overige functies:

Voorzitter Jeugdcommissie

Nathalie Steijaert
06-39670678
nathaliesteijaert@hotmail.com

Voorzitter Sponsorcommissie

Theo Rabout
0117-450204
trabcar@zeelandnet.nl

Info Winter-trimlopen

Jacky van Cuijck
0117-392063
vancuijck@zeelandnet.nl

Info Zomerlopen

Evelien Daelman
Stuerboutstraat 26
4508 AD Waterlandkerkje
0117-454299
edaelman@zeelandnet.nl

Webmaster

Steven van de Veire
Jonker Fransstraat 181
3031 AT Rotterdam
06-24678232
steven_van_de_veire@hotmail.com
 


 



Hoofdsponsor Winterlopen:

Hoofdsponsor Halve Marathon:

Hoofdsponsor Zomerlopen:

Sub-/Haaientandsponsors
Halve Marathon:

  

 

 

 

 

 



Social media
Tweets: